+371 29524529
Malduguņu iela 4, B ieeja, Mārupe
Whatsapp Sazinies ar mums

ŪDENSROZE \ PIEARSTA.LV

MALDUGUŅU IELA 4, IEEJA B, MĀRUPE     9:00 - 20:00

Sazinies Whatsapp

Ko mēs ārstējam

Terapijā tiek izmantotas Eiropas standartiem un jaunākajām nozares tendencēm atbilstošas psihisko traucējumu novēršanas terapijas metodes, kas izstrādātas pēc atbilstošās jomas zinātnes līderu rekomendācijām.

“ Profesionāls personāls un Rietumeiropas līmeņa speciālistu aprūpe ”

“Izdegšanas” sindroms

Izdegšanas sindromam raksturīga izsmeltības sajūta, kas izpaužas kā izteikts un nepārejošs nogurums. Iztukšotība var būt emocionāla, fiziska un garīga. Hroniska stresa izsmelts, izdedzis cilvēks zaudē spēju koncentrēties, nevar būt skrupulozs un nespēj koncentrēties ikdienas uzdevumiem.

Uzzini Vairāk

Depresija

Mēģinājumi tikt galā ar depresiju pašu spēkiem visbiežāk nebeidzas veiksmīgi, un neārstēta depresija var radīt ļoti nopietnas negatīvas sekas - no darba un draugu zaudēšanas līdz pat pašnāvība.

Uzzini Vairāk

Obsesīvi kompulsīvie traucējumi

Terapijas programma tiek izvēlēta atsevišķi atkarībā no obsesīvi kompulsīvo traucējumu veida un smaguma pakāpes un ietver katram viesim rūpīgi pielāgotu ekspozīciju, kā arī darbu ar viesa domāšanu, spēju izteikt savas jūtas un citus dzīves aspektus.

Uzzini Vairāk

Adaptēšanās traucējumi

Adaptācijas traucējumu cēlonis ir pagātnē piedzīvota psiholoģiska trauma vai šobrīd esoša stresa situācija. To galvenās pazīmes ir nepamatota trauksmes sajūta, garastāvokļa pasliktināšanās, skumjas, bezmiegs, nespēja koncentrēties, viegla aizkaitināmība un reizēm agresīva uzvedība.

Uzzini Vairāk

Panikas traucējumi

Panikas lēkmes ir viens no visbiežāk sastopamajiem psihes traucējumiem. Lēkmes laikā cilvēks piedzīvo intensīvu trauksmi, ko var pavadīt citi simptomi – no svīšanas līdz derealizācijas sajūtai. Panikas lēkmju ārstēšana mūsu klīnikā notiek ar dažādām metodēm...

Uzzini Vairāk

Uzmanības deficīts un hiperaktivitātes sindroms

Pagājušā gadsimtā uzmanības deficīts un hiperaktivitātes sindroms jeb UDHS (no angļu val. ADHD – attention deficit hyperactivity disorder) bija bērnu diagnoze, taču jauni dati ir veicinājuši citādu pieeju slimībai...

Uzzini Vairāk

“ Profesionāls personāls un Rietumeiropas līmeņa speciālistu aprūpe ”