+371 29524529
Malduguņu iela 4, B ieeja, Mārupe
Whatsapp Sazinies ar mums

ŪDENSROZE \ PIEARSTA.LV

MALDUGUŅU IELA 4, IEEJA B, MĀRUPE     9:00 - 20:00

Sazinies Whatsapp

Mūsu speciālisti

Dr. Elvīra Raiviča

Psihiatre

Jauna speciāliste psihiatrijas nozarē ar mūsdienīgu skatījumu uz medicīnu. Absolvējusi Latvijas Universitāti 2021. gadā. Šobrīd aktīvi piedalās zinātnisko pētījumu izstrādē un pastāvīgi pilnveido savas prasmes apmeklējot konferences un seminārus. Ieguvusi padziļinātas zināšanas UDHS un trauksmes traucējumu ārstēšanā. Par savam galvenajām vērtībām uzskata vēlmi nepārtraukti attīstīties, spēju uzklausīt un radīt komfortablu atmosfēru konsultāciju laikā.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Līna Milaševiča

Klīniskā psiholoģe, KBT speciāliste apmācībā

Ieguvusi maģistra grādu un kvalifikāciju klīniskais psihologs Latvijas Universitātē. Piedāvā psiholoģiskās konsultācijas un psihodiagnostiku. Strādā ar klientiem, kuri cieš no trauksmes, depresijas un citiem traucējumiem, kā arī ir pieredze darbā ar traumatiskas pieredzes pārvarēšanu, tai skaitā vardarbību. Strādā ar pašvērtējuma grūtībām, izdegšanu, stresa mazināšanu, ar LGBTQ+ pārstāvijiem dzimumidentitātes un citos jautājumos. Savā praksē izmanto kognitīvi biheiviorālās terapijas metodes, apzinātības prakses, psiholoģisko aktivizēšanu. Konsultē pieaugušos un pusaudžus.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Linda Freivalde

Ergoterapeite

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti. Strādājusi dažādās prakses vietās Beļģijā un Latvijā, kā arī ieguvusi papildu metožu sertifikātus citviet Eiropā. Strādājot ar psihiatrijas pacientiem, izmanto tādas metodes kā kognitīvo, sociālo un ikdienas aktivitāšu veikšanas spēju trenēšanu, kā arī vides pielāgošanu. Piedāvā rokas terapiju, konsultē par ergonomiku, ikdienas aktivitāšu līdzsvarošanu un sastāda personalizētu aktivitāšu plānu, kā arī  konsultē par miega higiēnu, elpošanu un izmanto ekopsiholoģiju kā vienu no pašrefleksijas instrumentiem. 

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Diāna Semerova

Mākslas terapeite

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, ieguvusi profesionālo maģistra grādu veselības aprūpē un mākslas terapeita kvalifikāciju ar specializāciju deju un kustību terapijā. Strādā gan ar pieaugušajiem, gan bērniem ar UDHS, AST, disleksiju, diskalkuliju, selektīvo mutismsu u.c. funkcionāliem traucējumiem, palīdzot veicināt viņu psihoemocionālo veselību un mazinot mācīšanās, uzvedības, psihoemocionālas vai sociālas saskarsmes grūtības.Ir pieredze ģimenes terapijā un iegūts starptautisks sertifikāts “Šerbornas attīstošo kustību pieejas praktiķis”.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Anastasija Džordževiča

Mākslas terapeite

Ieguvusi maģistra grādu Rīgas Stradiņa universitātē kā mākslas terapeits ar specializāciju drāmas terapijā. Pēdējos gados strādājusi par kognitīvo spēju attīstības speciālistu, kā arī praktizējusies kā drāmas terapeits Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrā, sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā cilvēkiem ar smagiem garīga rakstura traucējumiem u.c. Strādā gan ar bērniem, gan pieaugušajiem un ir pieredze ģimenes terapijā. Ieguvusi starptautisko sertifikātu “Šerbornas attīstošo kustību pieejas praktiķis”.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Dr. Sergejs Jeļisejevs

Bērnu psihiatrs

Dr. Sergejs Jeļisejevs absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmiju 1995. gadā. Kopš 2009. gada stradā kā bērnu psihiatrs BKUS un 2020.gadā pievienojās “Ūdensroze Privātklīnika” komandai. Regulāri papildina zināšanas dažādās starptautiskās konferencēs un semināros. Patīk stradāt komandā, bet neizslēdz arī individuālu pieeju.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Dr. Laura Ķevere

Bērnu psihiatre

Dr. Laura Ķevere absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti 2004. gadā. Kopš 2006. gada stradā kā bērnu psihiatre BKUS Bērnu psihiatrijas klīnikā. Paralēli klīniskajam darbam docē LU Medicīnas fakultātē. Regulāri piedalās Latvijas un starptautiskos profesionālos kongresos un konferencēs. Galvenās interešu jomas ir bērnu psihisko attīstības traucējumu (autsiskā spektra traucējumi, UDHS , mācīšanās grūtības) diagnostika, uzvedības traucējumu diagnostika un ārstēšana, kā arī emocionālie traucējumi bērniem un pusaudžiem.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Dr. Ilana Germanenko

Bērnu psihiatre

Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti 2020. gadā. Strādā par bērnu psihiatru Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, ir Rīgas Stradiņa universitātes lektore un doktorante. Pēdēju gadu laikā piedalījusies vairākos Latvijas un ārzemju pētījumu projektos, regulāri uzstājas starptautiskajās konferencēs, ka arī papildina zināšanas kongresos un starptautiskajos semināros. Galvenās interešu jomas ir UDHS, psihotiska spektra traucējumi, psihisko slimību agrīna atpazīšana un prevencija.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Marija Morozova

Klīniskā psiholoģe, KBT speciāliste

2011.gadā ieguvusi LU profesionālo maģistra grādu psiholoģijā. 2011.- 2016.g. LU Psiholoģijas doktora programma, apakšnozare – Klīniskā psiholoģija ar specializāciju kognitīvi biheiviorālā psihoterapijā.
Darba joma: krīzes intervence, psiholoģiska konsultēšana un psihoterapija, izmantojot kognitīvi biheiviorālās terapijas metodes, relaksācijas un apzinātības paņēmienus.
Darba tēmas: bailes un trauksmes stāvokļi, nomāktība un depresija, obsesīvi kompulsīvie traucējumi, pašvērtējuma grūtības, konflikti, grūtības attiecībās u.c. Kā arī iekšējo šķēršļu un iekšējo resursu izzināšana, lai atrisinātu esošas problēmas, attīstīties tālāk un sākt dzīvot to dzīvi, kuru patiešām vēlamies.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Dmitrijs Matuļanis

Klīniskais psihologs, KBT speciālists

Sertificēts klīniskais psihologs un kognitīvi biheiviorālais terapeits apmācībās, ar vairāk nekā sešu gadu pieredzi. Savā darbā es izmantoju uz pierādījumiem balstītas psiholoģijas, psihoterapijas un neirozinātnes pamatmetodes. Strādāju ar pusaudžiem un pieaugušajiem, kuri savā ikdienā piedzīvo grūtības saistībā ar attiecībām, sevis pieņemšanu, pašvērtējumu, depresiju, trauksmi, zaudējumu, veģetatīvo distoniju, panikas lēkmēm, traumatisku pieredzi, obsesīvi kompulsīviem traucējumiem u.c. Izmantoju individuālu pieeju, kas palīdz labāk apzināties jūtas, domas, rīcību, grūtību veidošanās mehānismu, palīdz izvirzīt dzīves prioritātes, pieņemt lēmumus un rīkoties saskaņā ar tiem, kā rezultātā uzlabojas dzīves kvalitāte.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Polina Chesnokova

Klīniskā psiholoģe, KBT speciāliste

Izglītību ieguvusi Donavas Nacionālajā universitātē, speciālista grādu Pļešanovas-Hmelņickas Universitātē, kā arī absolvējusi Ukrainas Kognitīvās uzvedības terapijas institūtu. Regulāri papildina zināšanas starptautiskās konferencēs un semināros. Polinai ir 9 gadu pieredze darbā ar bērniem un pieaugušajiem. Galvenās interešu jomas- trauksmes traucējumi, obsesīvi-kompulsīvi traucējumi, depresija, UDHS un socializēšanās grūtības.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Anna Čerņavska

Klīniskā psiholoģe

Izglītību ieguvusi Daugavpils universitātē. Klīniskās un veselības psiholoģijas jomā strādā kopš 2000.gada. Sniedz psiholoģiskās konsultācijas un veic psiholoģisko izpēti bērniem un pieaugušajiem. Galvenās interešu jomas – psiholoģiska izpēte un mākslas terapijas (ebru, fluid art) pielietošana bērnu ar speciālām vajadzībām atbalsta procesā.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju

Dr. Jevgeņijs Iznovs

Psihiatrs

Dr. Jevgēņijs Iznovs ir Latvijas Ārstu biedrības sertificēts psihiatrs, ieguvis Latvijas Universitātes Medicīnas akadēmijas diplomu 1995. gadā. Iepriekš praktizējot Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrā, Dr. Iznovs ieguvis nenovērtējamu pieredzi, ārstējot akūtus pacientus ar šizofrēnijas diagnozēm, akūtiem polimorfiem psihotiskiem traucējumiem, kā arī vidēji smagiem un smagiem depresīviem traucējumiem.

Pieteikties uz konsultāciju
Pieteikties uz konsultāciju