map-pin
Strelnieku iela 15, Jūrmala, LV-2015, Latvija
LV | RU
kliniku

Apkārtne

Klīnikas atrašanās vieta ļauj tās viesiem ne tikai izbaudīt mājīgās klīnikas un viesnīcas telpas, bet arī kalpo par ideālu sākuma punktu, lai izzinātu un izbaudītu visu, ko spēj sniegt Jūrmala. Īsas pastaigas attālumā iespējams atrast ēstuvi teju katrai gaumei – no ielas ēstuvēm līdz pat augsta līmeņa restorāniem. Jūrmala var lepoties ar vairākām augsta līmeņa SPA viesnīcām, un arī pie klīnikas esošajā viesnīcā pieejamas izcilas SPA procedūras. Ikdienas rutīnu mazināt un garīgo veselību uzlabot palīdzēs arī ekskursijas Jūrmalas apkaimē esošajos dabas parkos un garas pastaigas gar jūru vai pa kādu no daudzajiem pilsētas parkiem vai promenādēm.

Restorāni

Jūrmala priecē savus viesus ar neticamu restorānu un kafejnīcu daudzveidību. Netālu esošajā Jomas ielā atrodami restorāni teju katrai gaumei. Vairāki suši un Āzijas ēdienu restorāni, picērijas, burgeru restorāni, Kaukāza virtuve un augsta līmeņa šefpavāru restorāni. Arī labiekārtotajā pludmalē, kas izgaismota visu nakti, atradīsiet neskaitāmas relaksētas un mājīgas pludmales kafejnīcas, kurās ļauties bezrūpības gaisotnei, baudīt pilsētas šarmu un svaigo jūras gaisu.

Doties uz Restorāni

SPA

“KURSHI SPA” ir omulīgs un mūsdienīgs SPA salons Jūrmalā, kurā valda ļoti mājīga gaisotne un strādā profesionāli SPA meistari. Pirms SPA procedūrām jums būs iespēja mierīgi sasildīties pirtīs, izdzert tasīti aromātiskas zāļu tējas un noskaņoties atpūtai. Pēc SPA procedūras varēsit pavadīt nesteidzīgu mirkli pie tējas atpūtas zonā.

KURSHI SPA piedāvā:

– SPA procedūras un rituālus gan sejai, gan ķermenim;
– sejas kopšanas procedūras ar dabisko kosmētiku un “Ericsson Laboratorie” kosmētiku;
– dažādu veidu masāžas (klasiskā, arommasāžas ar ēteriskajām eļļām, karsto akmeņu masāža, šokolādes masāža u.c.);
– pirts rituālus (pēršanu ar slotām, etno rituālu), turku hamāmu;
– SPA procedūras bērniem un pusaudžiem;
– ājurvēdas masāžas;
– un vēl citas SPA procedūras.

Doties uz SPA

Ekskursijas

Neilga brauciena attālumā no klīnikas atrodas pasakainās Ķemeru dabas takas. Tās vijas cauri purviem, applūstošiem mežiem, garām upēm un ezeriem, sniedzot iespēju apskatīt neticamu dabas krāšņumu un daudzveidību, kā arī iepazīt šīs vietas unikālo faunu un floru. Neskartā, nepieradinātā daba un klusums, kuru pārtrauc tikai putnu dziesmas, ļaus atbrīvot prātu un relaksēties. Savukārt dienās, kad vēlaties pavadīt laiku sabiedrībā un uzzināt ko jaunu, ir iespēja gida pavadībā apskatīt no klīnikas pavisam netālu esošo Jūrmalas pilsētas centru un iepazīt tā vēsturi.

Doties uz Ekskursijas

Pastaiga klīnikas tuvumā

Klīnikas tuvumā ir vairāki labiekārtoti parki, kas sniedz viesiem lielisku iespēju izlocīt kājas un izvēdināt galvu. Arī jūra ar perfektu balto smilšu pludmali ir tikai 200 metru attālumā. Vasarās pludmalē varēsiet baudīt sauli un jūru, taču vēsākos gadalaikos – jūras varenumu un nomierinošo šalkoņu.

Doties uz Pastaiga

Citi pakalpojumi

Bez visa jau aprakstītā Jūrmala piedāvā vēl daudz citu nodarbju un procedūru, kas palīdzēs uzlabot jūsu garīgo veselību un pašsajūtu. Turpat Strēlnieku prospektā esošais “Jurmala Dance Center” piedāvā dejas jebkurai gaumei un prasmju līmenim. Ir iespēja nodarboties ar meditatīvu jogu gan Jūrmalas pludmalē, gan jau minētajā centrā. Un brīžos, kad vēlēsieties garšīgi paēst, taču nebūs noskaņojuma nekur doties, Jūrmalā pieejama ēdienu piegāde no daudz dažādiem restorāniem.

Ārstēšana klīnikā

250 € dienā 1 personai. Par papildus personu + 50 € dienā.

Aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums 24 stundu laikā

vai