map-pin
Slokas iela 1, Rīga, LV-1048, Latvija
LV | RU
kliniku

Neiroloģija

Neiroloģija – medicīnas nodaļa, kas pēta nervu sistēmas uzbūvi, funkcijas, kā arī nodarbojas ar centrālās, perifēriskās un veģetatīvās nervu sistēmas slimību ārstēšanu, diagnostiku un profilaksi.

Ārste-neiroloģe Dr. Davidova nodarbojas ar centrālās un perifēriskās nervu sistēmas saslimšanas jautājumiem, pēta diagnostikas simptomātiku un paņēmienus, neiroloģisko saslimšanu ārstēšanu un profilaksi. Ārste izzina slimību pirmcēloņus, to ietekmi uz cilvēka vispārējo pašsajūtu.  Dr. Davidova ātri, efektīvi uzsāk prasmīgu ārstēšanu, kas var ievērojami uzlabot pacienta stāvokli. Ārste – neiroloģe raugās, kā funkcionē nervu sistēma. Veic primāro apskati, pārbauda refleksus, ķermeņa balsta sistēmu, muskuļu spēku, jūtīgumu, pārbauda perifēriskās un veģetatīvās nervu sistēmas stāvokli, vestibulāro aparātu. Pie redzamiem traucējumiem tiek nozīmēta papildus apskate un ārstēšana.

Simptomi, pie kuriem jāgriežas pie neirologa

Galvas sāpes – pēkšņas, asas, pieaugošas.
Galvas reiboņi.
Locītavu, muguras, kakla sāpes.
Durstošas sāpes sejā – pieskaroties, sarunas laikā vai košļājot ēdienu.
Streipuļojoša gaita, kustību koordinācijas traucējumi.
Miega traucējumi, ieskaitot bezmiegu.
Redzes traucējumi – attēla dubultošanās acīs, atsevišķu daļu pazušana no redzes lauka, izplūdušas priekšmetu un cilvēku kontūras, akluma “saliņas”.
Runas traucējumi – nespēja pārvaldīt mēli un lūpas, veidot literāri pareizas frāzes, runas trūkums, izmaiņas balss skaļumā.
Atmiņas pasliktināšanās.
Pēc apskates rezultātiem ārste-neiroloģe Dr. Davidova pacientus novirza uz dažādiem izmeklējumiem:

МРТ – МРА ar kontrastu vai bez kontrasta;
Galvas, muguras КТ;
Elektroencefalogramma;
Galvas, kakla asinsvadu ultraskaņas doplerogrāfija;
Elektroneiromiogrāfija/Elektroneirogrāfija;
Laboratorijas analīzes – klīniskās un bioķīmiskās asins analīzes, vispārējā urīna analīze u.c.
Dr. Davidova saka: ārstēšana vienmēr ir individuāla, tās plāna izstrādāšanai tiek ņemti vērā daudzi faktori. Un tikai pie tādas pieejas pacienti var rēķināties ar terapijas efektivitāti un minimālo ilgumu. Lai sasniegtu nepieciešamo efektu, reizēm nepieciešams tikai ieviest korekcijas cilvēka dzīves veidā – gulēt ne mazāk kā 8 stundas diennaktī, pareizi ēst.

KONSULTĀCIJA PIE PSIHIATRA, BĒRNU PSIHIATRA UN KBT PSIHOLOGA

Pieraksties konsultācijām klātienē un attālināti. Konsultācijas cena no 60,00 EUR.

Aizpildiet formu un mēs sazināsimies ar Jums 24 stundu laikā.